BASKI OPERASYONLARI

Makina Detayı:

Dokunma ve şekillendirme serilerinin çerçeveleri hidrolik baskının elektriğini yerleştirebilmek için tasarlanmıştır.Aynı zamanda hat içinde standart besleme ve şekillendirme makinası ile kurulumu yapılabilir ya da robotik çözümlerle besleme sağlanabilir. 20 T den 100 t ye kadar olan baskılar bükücüye otonom ya da bağlı olabilir.

Baskı çözümlerinin tüm aralıkları, Hat içinde veya dışına ;

Numalliance's combines know-how from its hand tool and mechanical machine of LATOUR past combined with the latest knowledge in tooling development from its western France subsidiary : SATIME. This unique combination allows Numalliance to be a one-stop-shop solution provider for in-line and off-line press operations.

Numalliance'ın el aletlerinden elde ettiği teknik bilgisi ile LATOUR geçmişinin mekanik makinesinden edindiği bilgileri birleştirmesi, batı Fransa'daki yan kuruluşu SATIME'nin alet geliştirmedeki en son bilgileri ile birleşti. Bu benzersiz kombinasyon, Numalliance'ın hat içi ve hat dışı baskı işlemleri için tek adresli bir çözüm sağlayıcısı olmasını sağlar.Numalliance'ın hat içi ve hat dışı baskı işlemleri için tek adresli bir çözüm sağlayıcısı olmasını sağlar.

 

tl_files/en/operation_secondaire/ico_Swaging_on.png            tl_files/en/operation_secondaire/ico_Notching_on.png           tl_files/en/operation_secondaire/ico_flattening_on.png            tl_files/en/operation_secondaire/ico_Coining_on.png

Radyal dövme  Çentik Açma     Düzleştirme     Damgalama

Diğer Makinalar